Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Пресрелізи

30.03.2016 / 16:29

Збитки ПАТ «Івано-Франківськгаз» у 2015 році склали понад 130 млн. грн.

30 березня 2016 року ПАТ «Івано-Франківськгаз» провело чергові загальні збори акціонерів, в яких взяли участь акціонери, які володіють 99,69% голосуючих акцій. Під час засідання вони затвердили фінансову звітність діяльності підприємства за минулий рік, за результатами якої збитки компанії у 2015 році, у порівнянні з 2014 р., збільшились більш як у 3 рази і склали 132,5 млн. грн.

Головною причиною збитковості товариства є тривале падіння обсягів споживання  газу на Івано-Франківщині, внаслідок чого підприємство недоотримало запланованої  тарифної виручки у сумі 97,7 млн.грн (без ПДВ). Разом з цим на погіршення фінансового стану вплинула інфляція, через що суттєво зросла вартість технічні матеріалів, які компанія використовує у своїй поточній діяльності.

Та незважаючи на складну економічно ситуацію, ПАТ «Івано-Франківськгаз» протягом минулого року виконало взяті на себе зобов’язання перед споживачами в повному обсязі. Основний акцент компанії було зроблено на реалізацію цільових програм з покращення якості обслуговування клієнтів, модернізації робочих процесів, окрім того реалізовано комплекс заходів, спрямованих на підвищення технічного рівня експлуатації систем газопостачання  в області.

«У 2015 році  підприємство спрямовувало 4,7 млн. грн., а це 41,6 % від усієї суми Інвестпрограми, на модернізацію мереж.  Було замінено 20,5 км та капітально відремонтовано 2 км газопроводів.  Ще 3,4 млн. було виділено на реалізацію державної програми по забезпечення комерційного обліку природного газу – безкоштовне встановлення газових лічильників побутовим споживачам», – зазначив голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василь Вітюк.

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2015 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії товариства і напрямки розвитку компанії на 2016 рік. Основними з яких є: виконання затвердженої Інвестиційної програми, розвиток та модернізація газових мереж, підвищення безпеки систем газопостачання за рахунок впровадження сучасних технологій, а також ліквідація заборгованості по розрахунках за спожитий газ та підвищення рівня заробітної плати до середнього по промисловості.

Окрім того, у зв’язку з закінченням терміну повноважень членів Наглядової ради та Ревізійної комісії, на зборах акціонерів було обрано новий склад цих органів

Довідка. Основними акціонерами ПАТ «Івано-Франківськгаз», відповідно до реєстру власників цінних паперів, є ПрАТ «Газтек» – 49,43%, ПАТ НАК «Нафтогаз України» – 25%, ТОВ «Транзит-Інвест» – 9,28% та ПрАТ «Агропромкомплект» – 7%, ТОВ «Омега-Капітал» - 7%.

Основними акціонерами ПАТ «Івано-Франківськгаз», відповідно до реєстру власників цінних паперів, є ПрАТ «Газтек» – 49,43%, ПАТ НАК «Нафтогаз України» – 25%, ТОВ «Транзит-Інвест» – 9,28% та ПрАТ «Агропромкомплект» – 7%, ТОВ «Омега-Капітал» - 7%.

 
  • Фахівець зі зв'язків 
    з громадськістю
    Галина Цап
    тел.: +380 342 58 62 68
    E-mail: press@ifgas.com.ua