Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Пресрелізи

23.09.2014 / 16:35

Послугами «Єдиного вікна» ПАТ «Івано-Франківськгаз» вже скористалися 64 тисячі клієнтів

Цього року, за 9 місяців роботи центру по обслуговуванні клієнтів, послугами «Єдиного вікна» скористалися понад 4 тисячі прикарпатців. З них 78 уклали договори на стандартне приєднання до системи газопостачання, ще 2,5 тисячі отримали якісні та мобільні послуги по оформленню проектної документації та технічних умов, монтажу газових приладів та газопроводів, заміні, втановленні чи повірці лічильників, реконструкції внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання та ін. Крім того, було надано майже 6 тисяч консультацій по телефону.

Загалом, з часу створення «Єдиного вікна» послугами скористалося 64 тисячі споживачів. Нагадаємо, перший такий центр для зручності обслуговування клієнтів був відкритий у 2005 році в місті Івано-Франківськ. Згодом такі сервісні служби були відкриті в інших 12 управліннях газового господарства.

«Робота ПАТ «Івано-Франківськгаз» завжди спрямована на покращення надання послуг. Діяльність «Єдиного вікна» - це крок назустріч нашому споживачеві. Тепер людям не потрібно оббивати пороги кабінетів різних інстанцій, збирати документи та стояти в чергах. Всі питання, пов’язані з новою газифікацією чи оформленням документації, вирішуються в нашому центрі по обслуговуванні клієнтів у максимально короткі терміни. Для оформлення послуги людині необхідно звернутися лише в «Єдине вікно» ,- роз’яснює заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ярослав Капущак.

Як свідчить статистика, з кожним роком кількість клієнтів, які звертаються в «Єдине вікно» збільшується» на 30%, оскільки це зручно і швидко.

 
  • Фахівець зі зв'язків 
    з громадськістю
    Галина Цап
    тел.: +380 342 58 62 68
    E-mail: press@ifgas.com.ua