Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Пресрелізи

14.11.2014 / 14:36

Понад 95% Івано-Франківщини газифіковано

За 10 місяців 2014 року ПАТ «Івано-Франківськгаз» газифікувало понад 3 тис. помешкань прикарпатців. Розподільчі газопроводи були споруджені по вулицях сіл Пороги, Бабче Богородчанського району, Маріямпіль Галицького району, а також Слобода Рівнянська, Спас, Петранка та смт.Перегінське Рожнятівського району. Загальна вартість об’єктів – 736 тис. грн.

Станом на сьогодні блакитним паливом користується майже 395 тисяч побутових споживачів-фізичних осіб, 5 тисяч промислових і  комунально-побутових підприємств та майже 1 тисяча бюджетних установ. І з кожним роком ці цифри збільшуються.

«Рівень газифікації Івано-Франківської області природним газом є один з найвищих по Україні - понад 95%. Наразі повністю є газифікованими Коломийський, Калуський, Тлумацький, Снятинський райони, більше   90% - Городенківський, Богородчанський, Галицький та Рогатинський», – розповідає заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ярослав Капущак.

Не газифікованою залишається лише Верховинщина. Це пов’язано з труднощами прокладання газопостачальних мереж у гірській місцевості, відповідно -  високою собівартістю робіт. Тому мешканцям даної місцевості підприємством постачається скраплений газ.

До кінця року голубий  вогник загориться ще на кількох вулицях.  На даний момент газифікуються вулиці Грушевського, С.Стрільців, Шевченка села Небилів та вул.Шевченка села Закерничне Рожнятівського  району. 

 
  • Фахівець зі зв'язків 
    з громадськістю
    Галина Цап
    тел.: +380 342 58 62 68
    E-mail: press@ifgas.com.ua