Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104
24.04.2015 / 14:06
Вакансії та етапи відбору кандидатів
Ми приділяємо увагу кандидатам і організовуємо процес відбору на вакансії так, щоб формувати команду з людей, що мають необхідні професійні та особисті якості.

Якщо ваш досвід, професійний рівень та особисті якості відповідають вимогам до наших вакансій, або ви бачите, як застосувати вашу кваліфікацію на користь підприємству на іншій посаді – надішліть резюме за адресою hr@ifgas.com.ua       або зателефонуйте за номером телефону (0342) 77 62 45, (0342) 50 16 09.

Відбір на конкурсній основі на підприємстві типово складається з таких етапів:

 1.      Відбір за резюме або анкетними даними.
 2.      Телефонна співбесіда з працівником управління з персоналу. Тут ми уточнюємо основну інформацію та очікування кандидата, щоб визначити, про яку поточну або перспективну вакансію може йти мова далі.
 3.      Персональні зустрічі з працівниками ПАТ «Івано-Франківськгаз»: з майбутнім безпосереднім керівником, з працівником управління з персоналу. Формат та послідовність інтерв’ю може відрізнятися в залежності від вакансії.
 4.      Можливо, кандидату запропонують додаткові зустрічі (з керівником підрозділу, напрямку або підприємства, тощо).
 5.      Паралельно триває перевірка документів, які надав кандидат. Також через рекомендації та відкриті джерела, ми перевіряємо найважливішу об’єктивну інформацію з попередніх місць роботи.
 6.      За телефоном або особисто, компанія повідомить успішного кандидата про свою пропозицію – після чого взаємні домовленості будуть зафіксовані в заяві та інших документах.
 7.      Оформлення на роботу

Робітничі спеціальності

 ПАТ «Івано-Франківськгаз» зацікавлене в досвідчених або здібних працьовитих співробітниках. В залежності від кваліфікації, ми запропонуємо посаду, відповідний розряд та рівень оплати. Також є можливість виробничого навчання.

Вакантні посади:

 • Старший майстер Групи експлуатації мереж (м.Коломия, м.Галич, м.Долина)
 • Старший майстер Групи по відключенню боржників (м.Івано-Франківськ)
 • Слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів (по області)
 • Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування (по області)
 • Водій легкового автотранспорту
 • Водій вантажного автотранспорту

Просимо надавати інформацію та контактувати з управлінням з персоналу підприємства за номером телефону  (0342) 77 62 45, (0342) 50 16 09.

Початок кар'єри в офісі