Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Як і для кого ми працюємо

24.04.2015 / 13:46

Як і для кого ми працюємо

Наше підприємство надає можливість користування природним газом більш ніж 397000 родинам та 6000 підприємствам Івано-Франківської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом. А в широкому спектрі послуг є все, що задовольняє потребу клієнтів з приєднання до мереж, обслуговування обладнання тощо. Масштаби та складність інфраструктури, кількість клієнтів та природно зростаючі вимоги до якості обслуговування, необхідність підвищення ефективності як виклик часу – все це вимагає професійного ставлення до роботи та відповідних людських якостей від усього колективу компанії.

ПАТ «Івано-Франківськгаз» – це потужний колектив,  у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо  професійність,  досвід,  традиції, молодість та інновації.   Щодня та у цілодобовому режимі  про  безпеку та комфорт  споживачів  Івано-Франківської області дбають понад  3100 співробітників компанії.

Турбуючись про  клієнтів, компанія  постійно працює  і над створенням  умов  для реалізації  та розвитку потенціалу  своїх співробітників.  Інвестиції у дотримання та впровадження високих стандартів виробництва, дотримання  стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм,  впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів,  дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора  система  оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що зацікавлює залишатись у компанії працівників із  багаторічним   досвідом роботи у сфері газового господарства, і залучати до колективу талановиту молодь. 

ПАТ «Івано-Франківськгаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам.

Віримо та бачимо, що атмосфера взаємодії і співпраці професіоналів, відповідальності і орієнтованості на результат сприяє як підвищенню ефективності підприємства, так і розвитку кожного співробітника.