Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

06.09.2018 / 11:18

Зареєструйся в Особистому кабінеті на 104.ua - отримай сувенір

У п’ятницю, 7 вересня, усі споживачі, які завітають в Центр обслуговування клієнтів газового господарства у м. Івано-Франківськ та зареєструються в Особистому кабінеті на 104.ua, отримають сувенірну продукцію.
Зареєструйся в Особистому кабінеті на 104.ua  - отримай сувенір Зареєструйся в Особистому кабінеті на 104.ua - отримай сувенір ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Для реєстрації  в ЦОК встановлені тонкі клієнти та детальна інструкція як зареєструватися на 104.ua.

«Переваги Особистого кабінету вже оцінили 100 тис. прикарпатців. Адже це один з найзручніших дистанційних сервісів для комунікації з газовою компанією. Левову частку питань, які виникають у  споживачів, можна вирішити онлайн», – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Зокрема, в Особистому кабінеті клієнти  «Івано-Франківськгазу» за лічені хвилини можуть подати показники лічильника, переглянути історію розрахунків, споживання (в різних енергоодиницях), скачати рахунок чи оплатити за спожитий газ. Окрім того, в режимі онлайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи замовити зворотний дзвінок. Всі звернення направляються до Контакт-центру, який обробляє інформацію.

Для реєстрації в ОК необхідно лише вказати:

  • номер особового рахунку (розпочинається з 071);
  • суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу;
  • email (адресу електронної пошти).

 Більш детальну інформацію про реєстрацію та функції Особистого кабінету можна прочитати на сайті 104.ua.