Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

27.04.2018 / 15:42

Визначено найшвидших та найсильніших спортсменів-газовиків Івано-Франківщини

26 квітня відбулася ХХІ традиційна щорічна обласна спартакіада серед працівників газових господарств Прикарпаття. Участь у змаганнях прийняли 14 команд ПАТ «Івано-Франківськгаз» та ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».
Спартакіада – це не лише спорт,  а й можливість для її учасників  продемонструвати свої лідерські якості Спартакіада – це не лише спорт, а й можливість для її учасників продемонструвати свої лідерські якості ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

За першість у спартакіаді змагалися як  досвідчені учасники, на рахунку яких не одна перемога, так і новачки. Загалом близько сотні  працівників газових господарств мірялися силами у  п’яти видах спорту:  легка атлетика, настільний теніс, підняття гирі, армреслінг та шашки.

У перших двох видах спорту змагання відбувалися окремо для жінок та чоловіків. А от в силових видах (підняття гирі та армреслінг) приймали участь винятково чоловіки у трьох категоріях: учасники вагою до 70 кг, 70-90 кг та понад 90 кг.

«Спартакіада – це не лише спорт,  а й можливість для її учасників  продемонструвати свої лідерські якості: проявити наполегливість, завзятість і волю до перемоги, – каже голова об’єднаної профспілки ПАТ «Івано-Франківськгаз» Антоніна Савенко. - Це саме ті якості, які допомагають не лише завойовувати медалі, але і успішно виконувати професійні завдання».

Загалом, за підсумками усіх змагань, першість здобула команда Коломийського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», у їх скарбничці 3 золотих та 1 срібна медалі, на другій сходинці - ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», яке здобуло 2 золоті та 1 срібну медалі. Замкнула трійку переможців команда ГО. На її рахунку 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медалі.

Наступного місяця на золотих медалісті чекають Всеукраїнські змагання. 21-26 травня в Генічеську відбудеться спартакіада серед кращих спортсменів-газовиків України. 

Фотографії спартакіади можна переглянути тут.