Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

27.12.2018 / 14:46

Визначено найдисциплінованіших споживачів газу 2018 року

ПАТ «Івано-Франківськгаз» розіграв серед своїх споживачів сигналізатори загазованості та планшет. Подарунки від газорозподільної компанії загалом отримали 5 споживачів. Розіграш відбувався в рамках проведення Дня клієнта. Переможців визначали за допомогою програми генератора випадкових чисел.
З-поміж майже 500 споживачів, які зареєструвалися в ОК, новенький гаджет отримала  мешканка Коломиї Володимира Іванівна З-поміж майже 500 споживачів, які зареєструвалися в ОК, новенький гаджет отримала мешканка Коломиї Володимира Іванівна ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Умови конкурсів були прості. Зареєструйся в особистому кабінеті з 17 по 21 грудня – отримай шанс виграти планшет . З-поміж майже 500 споживачів, які зареєструвалися в ОК, новенький гаджет отримала  мешканка Коломиї Володимира Іванівна.

Ще чотири сигналізатори були розіграні серед 7 тис. власників димохідних газових приладів, які передають показання лічильника через дистанційні сервіси з 1 по 5 число та своєчасно оплачують за спожитий газ.

 «Відзначення Дня клієнта напередодні новорічних свят – це традиція, яка започаткована минулого року. У такий спосіб ми дякуємо  споживачам за довгі роки співпраці та водночас залучаємо споживачів до використання зручних дистанційних сервісів», – розповідає керівник управління клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Окрім того, сигналізатори загазованості, в якості подарунків, це додаткова можливість привернути увагу споживачів до безпечного використання газових приладів в побуті. Адже від дотримання елементарних правил залежить життя і здоров’я людей.

В  газорозподільній компанії кажуть, розіграш подарунків серед  своїх  клієнтів проводитимуть і на далі. Наступного року на клієнтів чекають нові акції та сувеніри.