Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

03.10.2014 / 16:28

Визначено кращу бригаду АДС Прикарпаття

З 30 вересня по 2 жовтня проходив щорічний огляд-конкурс професійної майстерності: 13 районних управлінь газового господарства змагалися за звання найкращої аварійно-диспетчерської служби.
За 43 с. АДС Городенківського УЕГГ локалізувала та ліквідувала аварійну ситуацію - витік газу За 43 с. АДС Городенківського УЕГГ локалізувала та ліквідувала аварійну ситуацію - витік газу ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Перевірка умінь та навичок бригад «104» традиційно проходить напередодні опалювального сезону уже 4 роки поспіль. Змагання проводяться у 2 етапи: спочатку кожне управління газового господарства визначає найкращу бригаду УЕГГ, далі – обласні змагання у кількох категоріях.

За лічені хвилини аварійно-диспетчерська служба у складі 4 людей повинна прибути на місце аварії та ліквідовувати небезпечну ситуацію. Окрім того, перевіряється оснащення та готовність спецавтомобіля, вміння користуватися засобами індивідуального захисту і звичайно - теоретичні знання членів бригади.

«За будь-яких обставин, особливо в час нестабільної ситуації в країні, наше підприємство повинно забезпечувати безперебійне та безаварійне газопостачання. Тому працівники нашого товариства постійно підвищують кваліфікацію. Всі практичні заняття конкурсу відбуваються в реальних умовах, – пояснює заступник голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський. –Цього року вперше для АДС було введено нове випробовування: виявлення осі та глибини залягання газопроводу, а також місця пошкодження ізоляційного покриття за допомогою комплексно-приладного обстеження».

Учасники змагань кажуть, такий конкурс допомагає удосконалити професійні навички та не розгубитися при виникненні аварійної ситуації, особливо молодим спеціалістам. Адже від їхніх вмінь оперативно ліквідувати аварійну ситуацію часто залежить життя та безпека людей.

За підсумками всіх випробовувань, кращою бригадою аварійно-диспетчерської служби стала бригада Городенківського управління, друге місце посіла служба Долинського УЕГГ. Замкнули трійку переможців команда «104» Рогатинського та Івано-Франківського управлінь.