Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

16.07.2018 / 13:40

Визначено кращу бригаду АДС Івано-Франківської області

ПАТ «Івано-Франківськгаз» провело конкурс професійної майстерності серед бригад АДС компанії. 13 районних відділень та дільниць газового господарства змагалися за звання найкращої аварійно-диспетчерської служби Івано-Франківщини.
Кожного року на адресу АДС надходить 25 тис. викликів різного рівня небезпеки Кожного року на адресу АДС надходить 25 тис. викликів різного рівня небезпеки ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Конкурс проводився на спеціально облаштованому полігоні в м. Богородчани, який обладнаний усіма необхідними складовими діючої газотранспортної системи: газорегуляторним обладнанням (ГРП, ШРП, КБРТГ), запірною арматурою, вузлами обліку газу,  надземними і підземними сталевими газопроводами а також газопроводами з поліетиленових труб, газовим колодязем.

Під час змагань бригади «104» демонстрували як теоретичні, так практичні навички. Додатково перевірялося оснащення спецавтомобіля матеріально-технічними засобами. Найвідповідальнішою та найскладнішою була практична частина змагань, яка включала в себе завдання з виявлення та усунення витоку газу на надземному та підземному газопроводах із гасінням пожежі у приямку, використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту та вміння надати першу медичнудопомогу постраждалому.

Окрім того, оцінювалась наявність та відповідність плану локалізації та ліквідації аварійної ситуації, виробничих інструкцій. Оцінювались дії диспетчера, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. За кожне завдання команда отримувала бали.

«Кожного року на адресу АДС надходить 25 тис. викликів різного рівня небезпеки. Від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» у критичних нештатних ситуаціях не розгубилася та локалізувала аварію у найкоротший термін. Такі змагання є особливо корисними  для молодих спеціалістів, адже всі практичні заняття відбуваються в реальних умовах», - розповідає головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрій Витрикуш.

За підсумками всіх випробовувань, кращою бригадою «104» стала АДС Богородчанської дільниці Долинського відділення. Уже першого серпня вона демонструватиме професійну майстерність на третьому етапі змагань Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед  аварійно-диспетчерських служб  Західного регіону України.