Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

27.05.2019 / 13:36

Вивів дідуся в онлайн – отримав подарунок

Визначено переможця акції «Зареєструй бабусю чи дідуся в онлайн-сервісі – отримай подарунок». Ним став мешканець Рогатина п. Іван. Чоловік зареєстрував в Особистому кабінету на сайті104.ua сусіда пенсіонера та отримав від АТ «Іваноно-Франківськгаз» сигналізатор загазованості.
Вивів дідуся в онлан – отримав подарунок Вивів дідуся в онлан – отримав подарунок ФОТО: АТ "Івано-Франківськгаз"

Переможця акції було визначено за допомогою генератора випадкових чисел.

Для участі в акції,  необхідно було допомогти своїм близьким зареєструватися в Особистому кабінеті чи мобільному додатку 104 Mobile. Іван, уже зареєстрував свою сім’ю в Особистому кабінеті, тепер допоміг сусіду вирішувати газові питання онлайн.

«Часто люди похилого віку не вміють самостійно користуватися смартфоном та комп’ютером. Тому вони витрачають свій час на поїздки за консультаціями в газову компанію. Зареєструвавши своїх батьків, бабусь чи знайомих в Особистому кабінеті або мобільному додатку, споживачі можуть допомогти близьким передавати показання та контролювати поточний баланс їх рахунку не виходячи з дому», – каже керівник клієнтського сервісу АТ«Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Нагадуємо, реєстрацію Особистого кабінету можна здійснити з комп’ютера на сайті 104.ua чи завантажити мобільний додаток 104 Mobile  на смартфон, який працює на операційній системі ОС Android, для iPhone - додаток  104 Mobile Light .

Більше того, за допомогою мобільного додатку можна керувати кількома акаунтами (особовими рахунками) одночасно. Тобто передавати показання за себе і своїх близьких, і для цього не потрібно додатково виходити та заходити в програму. Для зміни налаштувань і керування акаунтами, достатньо відкрити меню за допомогою кнопки, яка розташована праворуч зверху або свайпом вліво. У налаштуваннях можна додавати та редагувати акаунти, вибирати способи введення показань. Для додавання акаунта, необхідно використати логін і пароль для Особистого кабінету на сайті 104.ua або зареєструватись через додаток.