Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

05.08.2015 / 16:02

В ПАТ «Івано-Франківськгаз» запрацював контакт-центр

Відтепер споживачі ПАТ «Івано-Франківськгаз» можуть отримувати консультаційні послуги та надавати дані фактичних показів лічильника за єдиним номером Контакт-центру ПАТ «Івано-Франківськгаз». Кваліфіковані оператори опрацьовуватимуть звернення клієнтів компанії щоденно.
Сім днів на тиждень з 08:00 до 20:00 клієнти компанії можуть отримувати консультаційні послуги Сім днів на тиждень з 08:00 до 20:00 клієнти компанії можуть отримувати консультаційні послуги ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Метою створення Контакт-центру є запровадження більш ефективного діалогу між споживачами природного газу та ПАТ «Івано-Франківськгаз». Сім днів на тиждень з 08:00 до 20:00 клієнти компанії можуть отримувати консультаційні послуги зателефонувавши за номером 0342 59 11 04 або написавши листа на електронну адресу contact@if.104.ua.

«Останнім часом, у зв’язку із підвищенням цін на газ, зміною норм споживання та іншими змінами, які відбуваються в газовій галузі країни, кількість звернень споживачів газу до нашої компанії суттєво зросла. Щоб підвищити якість надання послуг, зокрема зробити більш швидким та доступним сервіс надання інформації нашим клієнтам, ми організували роботу Контакт-центру», - зауважив голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василь Вітюк

В телефонному режимі або на пошту можна повідомити фактичні показання лічильника, проконсультуватися щодо тарифів, поставити запитання про порядок оплати за надані послуги, дізнатись стан свого особового рахунку, залишити заявку оператору на виклик майстра та отримати консультації з питань пільг, субсидій, переоформлення документів, ремонту обладнання і багато іншого.