Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

11.11.2016 / 14:06

У ролі вчителів – працівники «Івано-Франківськгазу»

Восени у шкільний розклад прикарпатських учнів був введений додатковий предмет «Правила поводження з газом у побуті». З вересня по жовтень працівники газового господарства викладали у школах: розповідали дітям куди дзвонити і що робити, якщо в хаті пахне газом та як поводитися з газовими приладами.
Протягом місяця на Прикарпатті було проведено майже 250 уроків Протягом місяця на Прикарпатті було проведено майже 250 уроків ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Програма пізнавальних занять складена таким чином, щоб максимально легко, у доступній формі, донести до дітей елементарні правила газової безпеки. Щоб учні краще засвоїли хоч і не складний, проте життєво важливий урок, газовики школярам роздавали тематичні ілюстровані листівки та розвішували постери у школах.

«Щорічно наше підприємство проводить комплекс заходів спрямованих на запобігання виникнення нещасних випадків. Проведення уроків у школі є невід’ємною складовою пропаганди місячника безпечного використання газу у побуті», - розповідає технічний директор ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

 У необхідності таких уроків переконані і вчителі, тим паче, що заняття відбуваються напередодні осінніх канікул, а  батьки не завжди знаходять час на розмову з дітьми про газ. Після прослуханої лекції можна не боятися за безпеку малечі, коли вони залишаються сам на сам  з газовими приладами. Окрім того, дитина, отримавши листівку - принесе її додому, покаже батькам і їм нагадає вимоги поводження з газом.

Загалом, протягом місяця на Прикарпатті було проведено майже 250 уроків. Тематичні заняття прослухали  11 тис. дітей, більшість з яких молодшого шкільного віку.