Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

25.10.2018 / 16:26

У ролі педагогів – працівники ПАТ «Івано-Франківськгаз»

Куди дзвонити, якщо в хаті пахне газом, чого не варто робити, коли працює плита – тепер діти добре знають. Адже з 15 вересня по 15 жовтня працівники газового господарства, уже понад 20 років поспіль, проводять уроки у школах: розповідають учням правила користування газом та газовими приладами, а також про роботу аварійно-диспетчерської служби «104».
У ролі педагогів – газовики У ролі педагогів – газовики ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Програма пізнавальних занять складена таким чином, щоб максимально легко, у доступній формі, донести до дітей ті елементарні правила газової безпеки, які у майбутньому можуть врятувати життя їм та їхнім близьким. Щоб учні ще краще засвоїли  хоч і не складний, проте життєво важливий  урок, газовики школярам роздавали тематичні ілюстровані листівки.

«Кожного року напередодні опалювального сезону наше підприємство проводить комплекс заходів спрямованих на запобігання виникнення нещасних випадків.  На жаль, понад 90% нещасних випадків трапляється через нехтування людей своєю безпекою. Тому проведення уроків у школі є невід’ємною складовою пропаганди безпечного використання газу у побуті», – розповідає  головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрій Витрикуш.

Окрім того, переконані газовики, навчаючи дітей, вони водночас нагадують і дорослим правила користування газовими приладами. Адже дитина, отримавши листівку, принесе її додому, покаже батькам та нагадає їм вимоги поводження з газом.

Загалом, протягом місяця на Прикарпатті було проведено  200 уроків. Тематичні заняття відвідали майже 7 тисяч дітей молодшого та середнього шкільного віку.