Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

30.05.2015 / 13:15

У 2015 році на виконання інвестиційної програми буде спрямовано майже 23 мільйони гривень

Ознайомитися з Інвестиційною програмою ПАТ «Івано-Франківськгаз» тепер можуть усі бажаючі. З метою обговорення та отримання пропозицій, а також дотримання принципів прозорості в питаннях виробничої діяльності, підприємство на своєму офіційному сайті if.104.ua.ua опублікувало проект програми на 2015 рік. Доступ до цієї інформації є відкритим та безкоштовним.
Головний акцент в інвестпрограмі зроблено на заміні мереж та споруд на них, а також їх капітальному ремонті Головний акцент в інвестпрограмі зроблено на заміні мереж та споруд на них, а також їх капітальному ремонті ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання, утриманні в належному стані усієї газотранспортної системи Прикарпаття, ПАТ «Івано-Франківськгаз» щороку розробляє Інвестпрограму, у якій чітко прописано, на які роботи виділятимуться кошти і скільки саме. Зокрема, для проведення капітальних ремонтів, модернізації газопроводів та споруд на них, придбання автотранспорту, спецобладнання та спецінструментів, а також на поточні ремонти та реконструкцій, покращення якості послуг надання споживачам та ін.

Цьогоріч, відповідно до проекту Інвестпрограми, компанія планує освоїти понад 23 мільйони гривень. Як і у 2014 році, головний акцент зроблено на заміні мереж та споруд на них, а також їх капітальному ремонті.

В рамках виконання Інвестпрограми, компанія у розвиток газотранспортної системи скерувала понад 23 млн. гривень. Так, 5863,78 тисяч компанія виділить на заміну 21,99 км газопроводів, ще понад 300 тисяч – на капремонт 1,97 км. Окрім того, буде реконструйовано 7 станцій катодного захисту, поновлено обладнання 67 ГРП та ШРП.

«Інвестиційну програму ми реалізовуємо протягом року. На жаль, через значне зменшення транспортування газу, падіння курсу національної валюти та інфляційні процеси, значно зросла собівартість послуг з обслуговування газових мереж. При формуванні тарифу на транспортування та постачання газу НКРЕКП не врахувала ці чинники. Більше того, Національна комісія при формуванні тарифу, зменшила витрати на інвестиції на 8%, тому довелося коригувати інвестпрограму», – роз’яснює заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Витрати доведеться мінімізувати на оновлення матеріально технічної бази товариства, придбання сучасних приладів діагностики і обстеження та впровадження систем протиаварійного захисту систем газопостачання.

Аби виконати програму з модернізації та реконструкції газових мереж в повному обсязі у 2015 році, державний регулятор має скоригувати тариф в сторону збільшення на транспортування газу.

Свої пропозиції та зауваження стосовно проекту програми на 2015 рік, споживачі можуть надати протягом 30 календарних днів на адресу ПАТ «Івано-Франківськгаз» (тел. +380-0342-50-16-22, електронна адреса pat@ifgas.com.ua) та апарату НКРЕКП (електронна адреса box@nerc.gov.ua)

З інвестиційною програмою можете ознайомитися тут.