Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

05.01.2017 / 15:18

Стихійне сміттєзвалище перешкоджає безперебійному газопостачанню

Працівники Івано-Франківськгазу не можуть провести комплексний техогляд газорозподільної мережі по вул. Тичини. Вхід на територію до шафового регуляторного пункту (ШРП №85), який забезпечує газом майже 200 споживачів, заблокований горою сміття.
Мешканці житлових будинків №61 та 63 по вул. Тичини викидають  сміття біля ШРП Мешканці житлових будинків №61 та 63 по вул. Тичини викидають сміття біля ШРП ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Мешканці житлових будинків №61 та 63 по вул. Тичини викидають  тверді побутові відходи не в контейнери, а біля регуляторного пункту.  Більше того, кажуть  газовики, люди навіть перекидають сміття через огорожу, на територію ШРП.

Через таку недбалість та порушення протипожежних норм, споживачі можуть залишитися без газопостачання.

«Двічі на місяць наші працівники повинні здійснювати обхід газових мереж, перевіряти ШРП на предмет справності газорегулюючого обладнання, відповідності тиску. Без проведення такого технічного огляду, ми не можемо експлуатувати регуляторний пункт», - пояснює головний інженер Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрій Струк.

Фахівці газової компанії вкотре звертаються до мешканців будинків №61 та 63 по вул. Тичини: не засмічувати територію ШРП, щоб у подальшому не залишитися без газопостачання.