Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

30.06.2020 / 14:12

Працівники «Івано-Франківськгазу» виявили несанкціоновану врізку в м. Городенка

При демонтажі газового лічильника на повірку, в мешканця приватного будинку в Городенці газовики виявили незаконну врізку. Власник облаштував врізку у ввідний газопровід в обхід лічильника. І таким чином споживав необлікований газ.

Такими діями порушник не лише завдав суттєвих збитків підприємству, але й поставив під загрозу своє життя та життя оточуючих мешканців. Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести до витоків, накопичення газу і, як наслідок - вибуху. Завдяки вчасному виявленню такого факту, фахівцям «Івано-Франківськгазу» вдалося попередити аварійну ситуацію. А порушнику, згідно вимог законодавства, доведеться відшкодувати завдані збитки.  Розмір відшкодування за таке порушення може складати від 200 до 300 тис. грн.

«Ми постійно здійснюємо  перевірки для виявлення фактів крадіжок газу. Для цього застосовуємо як сучасне обладнання, так і проводимо аналітику обсягів споживання газу. Наприклад, якщо в якомусь домоволодінні обсяги споживання суттєво знизилися та не відповідають встановленим газовим приладам – є підстави провести перевірку», - розповідає комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик

Загалом  з початку 2020 року  виявлено 43 втручання в лічильники газу та 5 несанкціонованих врізок .