Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

17.05.2018 / 12:57

Понад 2000 прикарпатських газовиків сьогодні прийшли на роботу у вишиванках

Метрологи, контролери, працівники внутрібудинкової служби та центрів обслуговування клієнтів сьогодні в національному одязі. Працівники ПАТ «Івано-Франківськгаз» та ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» долучилися до всеукраїнської акції «День вишиванки». Загалом майже 2,5 тис. газовиків в етнічному строї прийшли на роботу.
Понад 2000 прикарпатських  газовиків сьогодні прийшли у вишиванках Понад 2000 прикарпатських газовиків сьогодні прийшли у вишиванках ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Нагадаємо, міжнародне свято вишиванки відзначають в Україні в третій четвер травня з 2006 року. Головна його мета – зберегти народні звичаї носіння  українського одягу.

«На нашому підприємстві існує давня традиція: професійне свято День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості ми завжди відзначаємо у вишиванках,- розповідає голова профспілкового комітету ПАТ «Івано-Франківськгаз» Антоніна Савенко. –  Чотири роки тому колективу запропонували одягнути національний одяг і у міжнародний День вишиванки. 13 районних відділень нашої компанії радо підтримали пропозицію».

Наступного року працівники «Івано-Франківськгазу» також планують долучитися до акції. Адже носіння української вишиванки, відзначають в газовому господарстві, не лише створює позитивний мікроклімат у колективі, а й надає святковості дню як працівникам, так і клієнтам компанії.