Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

05.12.2014 / 16:47

ПАТ «Івано-Франківськгаз» підключило до системи газопостачання с. Космач Богородчанського району

«Івано-Франківськгаз» вклало майже 700 тис. гривень власних коштів на будівництво газопроводу до села Космач, який забезпечить блакитним паливом понад 450 сімей.
Село Космач Богородчанського району став останнім населеним пунктом району, який газифікували Село Космач Богородчанського району став останнім населеним пунктом району, який газифікували ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Газифікація села розпочалася у 2012 році, з прокладення 1,61 тис. м.п. підвідного газопроводу та встановлення ГРП. Будівництво проводилось за рахунок інвестицій газового господарства.

Після  здачі газопроводу в експлуатацію, у селі було створено газові комітети для збору коштів на будівництво розподільних газопроводів протяжністю понад 19 тис. м. п. З них наразі прокладено 14 тис. З 11 вулиць села уже газифіковано 9, ще 2  планують приєднати до системи газопостачання з наступного року.

«Розуміючи, на скільки газифікація підвищує рівень якості життя українців, наше товариство разом з інвесторами та місцевими громадами виконує покладені на себе зобов’язання перед споживачами щодо забезпечення їх природним газом, – розповідає в.о. голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василь Вітюк. – Станом на сьогодні, Івано-Франківщина газифікована більш як на 95%. І це один з найвищих показників по Україні».

Загалом за 10 місяців 2014 року ПАТ «Івано-Франківськгаз» газифікувало понад 3 тис. помешкань прикарпатців.  Розподільчі газопроводи  були споруджені по вулицях сіл Пороги, Бабче Богородчанського району, Маріямпіль Галицького району, а також Слобода Рівнянська, Спас, Петранка та смт.Перегінське Рожнятівського району.