Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

26.11.2015 / 08:28

Особистим кабінетом «Івано-Франківськгаз Збуту» вже скористалися понад 2 тис. клієнтів

Для покращення якості обслуговування споживачів природного газу та з метою зменшення черг, для клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» 3 листопада запрацював сервіс «Особистий кабінет». За перші три тижні в ньому зареєструвалося 2159 споживачів газу.
"Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому "Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому ФОТО: 104.ua

В «Особистому кабінеті» клієнти газового господарства можуть подати свої показники лічильника, переглянути історію розрахунків, заплатити за спожитий газ, а також дізнатися ціну природного газу. Окрім того, в режимі он-лайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи записатися на прийом до керівників газового господарства. Всі звернення направляються до контакт-центру, який обробляє інформацію.

На адресу компанії  вже надійшло понад 250 запитань від споживачів. Левова частка звернень – розрахунки за спожитий газ. «Проаналізувавши повідомлення, бачимо, що найчастіше непорозуміння виникають через ненадання споживачами вчасно показників лічильника. Ми нашим клієнтам пояснюємо, для того щоб нарахування за газ відповідало фактичним показникам лічильника, споживачу необхідно щомісяця станом на перше число подавати показники приладу обліку», – каже директор  ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилиипів.

Можливості, які надає «Особистий кабінет», дозволяють споживачам економити час. У багатьох випадках відпадає необхідність відвідувати районні відділення для звірки й уточнення оплат.

«Інтерфейс кабінету – простий та зрозумілий. Додатково на сайті 104 є докладна інструкція користування кабінетом. Окрім того, наразі розробники інтернет-сервісу працюють над розширенням його можливостей. Зареєструвавшись, споживачі можуть надсилати нам свої побажання щодо роботи  «Особистого кабінету», – розповідає Юрій Пилиипів.

Фахівці «Івано-Франківськгаз Збуту» просять звернути увагу, що «Особистий кабінет» перший час буде працювати в тестовому режимі. Якщо при реєстрації виникнуть проблеми, необхідно зв`язатись з службою технічної підтримки support@104.ua .