Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

21.12.2017 / 10:43

Найдисциплінованішим споживачем природного газу на Прикарпатті став калушанин

Визначено переможця номінації «Найдисциплінованіший споживач». В рамках проведення акції «День клієнта», ПАТ «Івано-Франківськгаз» вперше провів розіграш подарунку серед споживачів, які вчасно передають показання лічильника та оплачують за спожитий газ.
Найдисциплінованішим споживачем природного газу на Прикарпатті став калушанин Найдисциплінованішим споживачем природного газу на Прикарпатті став калушанин ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

За допомогою генератора випадкових чисел, з-поміж  майже 106 тисяч клієнтів, які протягом останніх трьох місяців  вчасно передавали дані своїх приладів обліку  та сплачували за газ, програма обрала п. Вячеслава, мешканця м. Калуш. Чоловік у подарунок отримав побутову техніку.

 «Відзначення дня клієнта напередодні новорічних свят – це традиція, яку започатковують у нашій компанії. У такий спосіб ми хочемо подякувати своїм споживачам за довгі роки співпраці та підвищити якість обслуговування», - каже Руслана Жук, в.о. начальника клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз».

До кінця тижня на прикарпатців чекає розіграш ще кількох подарунків та сувенірної продукції від компанії.