Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

10.05.2017 / 14:44

На Івано-Франківщині 70 тисяч споживачів газу оцінили переваги онлайн сервісу «Особистий кабінет

Майже два роки для споживачів газу Івано-Франківської області діє онлайн сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. За цей час близько 20% клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз» вже зареєструвалися на веб-ресурсі та змогли оцінити переваги його використання. Адже з допомогою «Особистого кабінету» споживач може за лічені хвилини передати показання лічильника та отримати всю інформацію про стан особового рахунку.
Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет Оплатити газ онлайн можна за допомогою безкоштовного сервісу Особистий кабінет ФОТО: 104.ua

Найпопулярнішою функціє «Особистого кабінету» є передача показань лічильника. Щомісяця через онлайн сервіс дані приладів обліку до газорозподільної компанії надсилає 17% споживачів. Показання лічильників одразу потрапляють до автоматизованої бази, що дозволяє уникнути людського фактору при їх обробці. Окрім того, споживач може в Особистому кабінеті побачити поточний баланс,  а при бажанні – завантажити рахунок. 

«Нещодавно, для зручності наших клієнтів, було розширено функціональні можливості онлайн-кабінету: додано спеціальну кнопку з іконкою «Зателефонуйте мені». Натиснувши її та підтвердивши номер свого мобільного телефону,  споживачу зателефонує фахівець Контакт-центру газового господарства, який надасть кваліфіковані відповіді на поставлені запитання», – розповідає  начальник клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз»  Юрій Колодій.

Щоб стати користувачем «Особистого кабінету», потрібно лише зареєструватися на сайт 104.ua. Для цього знадобиться: номер особового рахунку, сума останньої оплати, контактний телефон та е-mail. Якщо при реєстрації або використанні сервісу виникли технічні проблеми, про них необхідно повідомити на  службу підтримки за електронною адресою support@104.ua.

Додамо, що минулого року ПАТ «Івано-Франківськгаз» запровадило ще два додаткових сервіси, через які споживач може швидко, не затрачаючи багато часу передати показання лічильника газу та дізнатися свій баланс. Мова йде про короткий номер 7104 для відправки SMS-повідомлення та голосову систему IVR, яка дає можливість передати показання лічильника за номерами контакт-центру без очікування на з’єднання з оператором.