Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

29.01.2019 / 12:27

Маєте запитання до газовиків – замовте послугу «зворотний зв’язок»

Для усіх клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз», які є користувачами Особистого кабінету на сайті 104.ua, доступна послуга – «зворотний телефонний дзвінок».
Особистий кабінет - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому Особистий кабінет - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому ФОТО: 104.ua

Дана послуга доступна для понад  110 тис. споживачів газу Прикарпаття. Щоб скористатися нею, споживачу необхідно бути зареєстрованим в онлайн кабінеті.

«Для замовлення зворотного дзвінка від оператора Контакт-центру газової компанії, необхідно в нижній частині свого Особистого кабінету натиснути на позначку «Зателефонуйте мені» та підтвердити або ввести новий номер телефону, на який повинен зателефонувати фахівець», - розповідає керівник управління клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

І споживачу в короткий термін буде перетелефоновано. Дана послуга доступна для споживачів газу з 2017 року.

Окрім того, через  Особистий кабінет клієнти компанії  також можуть скеровувати електронні звернення та отримувати відповіді на свої запитання без з’єднання з оператором.

Нагадуємо, за допомогою онлайн кабінету споживачі газу мають можливість передати показання лічильника, переглянути історію платежів, дізнатися про розмір наданої державної допомоги – субсидії, оплатити за газ та інше.

Водночас, звернутися до операторів Контакт-центру ПАТ «Івано-Франківськгаз» мешканці області можуть за номерами тел.: (0342) 591 104,  067 65 65 104.