Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

20.09.2017 / 10:10

Колектив ПАТ «Івано-Франківськгаз» підкорив Говерлу

Минулими вихідними прикарпатські газовики здійснили колективне сходження на найвищу точку України, вершину Карпат – Говерлу. Понад 50 працівників «Івано-Франківськгазу» подолали вершину у 2061 м над рівнем моря.
Колектив ПАТ «Івано-Франківськгаз» підкорив Говерлу Колектив ПАТ «Івано-Франківськгаз» підкорив Говерлу ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Попри те, що для більшості  газовиків це перше сходження, було обрано короткий, проте найбільш крутий маршрут. Довжину у понад 3,5 км було подолано менш ніж за 3 години.

«Підйом на Говерлу забирає не одну годину, останні 300 м даються найважче, проте зусилля того варті. Важко передати весь спектр позитивних вражень, коли колектив, у повному складі, дістається омріяної вершини. Це, передусім, відчуття гордості за своїх працівників, – ділиться враженнями голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга. – Адже підкорення найвищої точки України – це не тільки перевірка своєї фізичної форми, а й випробовування на міцність духу та дружньої підтримки один одного».

Уже на вершині свою маленьку перемогу газовики святкують виконуючи гімн України.  Далі – фото на пам’ять незабутньої миті та спуск вниз.

Наступного року команда газовиків планує взяти нову вершину та долучити до екстремального  відпочинку ще більшу кількість працівників компанії.

Більше фотографій можна переглянути тут