Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

26.12.2017 / 09:55

"Івано-Франківськгаз" завершив відзначення «День клієнта»

Вперше напередодні нового року «Івано-Франківськгаз» організовував святкування «Дня клієнта». Протягом тижня серед споживачів природного газу було розіграно понад півсотні різних подарунків. Участь у розіграшах призів приймали клієнти, незалежно чи вони відвідували центр обслуговування чи скористалися онлайн-сервісами газового господарства.
Вперше напередодні нового року «Івано-Франківськгаз» організовував святкування дня «Дня клієнта» Вперше напередодні нового року «Івано-Франківськгаз» організовував святкування дня «Дня клієнта» ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Так, у рамках проведення  акції «День клієнта», було обрано споживачів, які вчасно передають показання лічильника  через онлайн сервіси та сплачують за спожитий газ.  За допомогою програми генератора випадкових чисел, з-поміж майже 160 тисяч прикарпатців було обрано трьох найдисцплінованіших споживачів природного газу. Ними стали мешканці м. Івано-Франківська, Коломиї та Калуша. У подарунок вони отримали побутову техніку.

Для тих, хто відвідав центр обслуговування були передбачені додаткові акції та подарунки. Гарантований подарунок отримали усі без винятку споживачі, які дали правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.ua. 32 прикарпатців розгадали кросворд  на газову тематику та отримали новорічні кулі на ялинку.

Ще одна цікава акція від газового господарства -  «Зареєструйся в «Особистому кабінеті» чи заповни анкету щодо якості обслуговування в ЦОК та виграй сувенір». Серед клієнтів, які приєдналися до онлайн кабінету чи оцінили обслуговування, було розіграно фірмові чашки  від 104.ua!

«Відзначення дня клієнта – це традиція, яку започатковує наша компанія. У такий спосіб ми хочемо подякувати своїм споживачам за довгі роки співпраці та підвищити якість обслуговування», -  каже в.о. начальника клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Руслана Жук.

Не залишаться без сувенірів і маленькі відвідувачі Центрів обслуговування споживачів. Для них були підготовлені солодощі та повітряні кулі. Окрім того, до поки батьки отримували консультації, їхній малечі газовики розповідали правила поводження з газовими приладами.

У новому 2018 році, кажуть в «Івано-Франківськгазі», проводитимуть нові не менш цікаві акції для споживачів.