Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

09.01.2019 / 10:27

Газовики організували вертеп

Газовики сьогодні колядували з дітьми. Вертеп ПАТ «Івано-Франківськгаз» відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківську.
Ангели, царі, Ірод, пастушки, смерть, чорт, жид та жидівка були головними героями вертепу Ангели, царі, Ірод, пастушки, смерть, чорт, жид та жидівка були головними героями вертепу ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

Головна мета постановки театралізованого дійства – це морально підтримати та подарувати позитивні емоції дітям, які потребують підтримки. Наразі в реабілітаційному центрі проживає близько тридцяти п’яти дітлахів.

Вихованці реабілітаційного центру також колядували та побажали усім веселих свят.

До речі, це вже сьомий рік поспіль працівники газового господарства відзначають Різдвяні свята колядою. Цього року артисти-аматори презентували традиційний вертеп, програму якого готували 4 місяці. Ангели, царі, Ірод, пастушки, смерть, чорт, жид та жидівка були головними героями на сцені.

«Щороку заколядовані кошти ми спрямовували на лікування важко хворих чи потреби армії. Цьогоріч ми вирішили не збирати гроші, а навпаки, з солодощами відвідати дітей. І у такий спосіб подарувати різдвяний настрій малечі, яка зараз перебуває не дома», - каже голова профспілки ПАТ «Івано-Франківськгаз» Антоніна Савенко.

Напередодні Нового року із солодкими подарунками газовики відвідали і Снятинський психоневрологічний інтернат.

Більше фото можна переглянути тут.