Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

01.06.2020 / 08:10

ЦОКи «Івано-Франківськгазу» частково відновили прийом споживачів

З 1 червня центри обслуговування клієнтів «Івано-Франківськгазу» частково відновили прийом споживачів. Вони працюватимуть з дотриманням усіх вимог адаптивного карантину. Однак, газовики звертаються до споживачів, не поспішати до центрів, адже 90% питань, пов’язаних з газом, можна вирішити дистанційно.
Часткове відновлення роботи ЦОКів Часткове відновлення роботи ЦОКів ФОТО: АТ Івано-Франківськгаз

Як для відвідувачів, так і для працівників ЦОКу, діють чіткі правила роботи центрів. Кількість осіб, які можуть одночасно знаходитися в приміщенні, не може перевищувати норму - 1 людина на 10 кв.м. Всі працівники ЦОКу та відвідувачі повинні бути в захисних масках чи распіраторах, при вході обов’язково обробляти руки антисептиком, а кожні дві години – провітрювання приміщень. Окрім того, проводитиметься регулярна внутрішня дезінфекція  приміщень мілкодисперсними краплями у вигляді холодного туману.

«Просимо наших споживачів відвідувати ЦОК лише за нагальної потреби. Робити вибір на користь дистанційного обслуговування - зручних та безпечних каналів комунікації. Наші фахівці продовжують надавати консультації споживачам телефоном, електронною поштою та через онлайн-сервіси», – говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Нагадаємо, що під час карантину ЦОКи ні на хвилину не припиняли свою роботу. Вони щоденно консультували телефоном тисячі споживачів.