Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

10.12.2015 / 14:31

Банківські установи ввели комісійний збір при оплаті з газопостачання

З 1 грудня ПАТ «Державний Ощадний банк» із кожного клієнта бере 3 гривні при оплаті за газ. Розмір такої комісії визначається фінустановою самостійно і не залежить від постачальника газу. ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» також сплачує банку комісійну винагороду за приймання коштів від населення

Газопостачальне підприємство сплачує Державному ощадному банку  0,3%  від суми платежу кожного споживача, що передбачено постановою  Кабміну № 792 «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природний газ». Дана постанова вступила в силу 10 жовтня 2015 року.

«На виконання даної постанови, ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», 21 жовтня поточного року направило Ощадному банку додаткову угоду про зміну комісії до діючого договору. Натомість від фінустанови отримали листа про відмову у її підписанні, а також нас було повідомлено про неможливість подальшої співпраці на зазначених умовах та про  розірвання в подальшому договору про надання послуг з приймання платежів за спожитий природний газ», – розповідає директор ТОВ «Івано-Франкфівськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Збільшити комісійну винагороду, як вимагає держбанк, Івано-Франкфівськгаз Збут не може, оскільки це суперечить прийнятим  нормам законодавства. 

В той час,  дії банку можуть спричинити соціальну напругу в суспільстві, особливо в сільських населених пунктах, де відсутні інші фінансові установи.