Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

Новини

03.08.2018 / 11:31

Аварійно-диспетчерська служба «Івано-Франківськгазу» - срібний призер Всеукраїнських змагань Західного регіону АДС

Надзвичайна ситуація трапилася в Богородчанах. Впродовж трьох днів сім аварійно-диспетчерських служ «104» Західної України ліквідовували витоки газу, гасили пожежі на підземному газопроводі та надавали першу медичну допомогу. Щоправда, аварійні ситуації були не справжні, а зімітовані самими газовиками, і з людей в реальності ніхто не постраждав
Нагородження Нагородження ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

З 31 липня по 2 серпня на спеціально-облаштованому полігоні відбулися Всеукраїнські змагання аварійно-диспетчерських служб «Наша майстерність – Ваша безпека». За звання кращої бригади «104» Західного регіону змагалися 7 найкращих АДС компаній «Івано-Франківськгаз», «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Львівгаз», «Тисменицягаз», «Рівнегаз» та «Чернівцігаз».

Конкурс відбувався у кілька етапів. Спочатку, кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТу. Далі – змагання найсильніших команд «104» у трьох регіонах: Західному, Центральному та Східному.

Головна мета змагань – підвищити кваліфікацію фахівців. Адже щоденно АДС ліквідовує десятки аварійних ситуацій.

«Практичні заняття дають можливість ще раз відпрацювати порядок дій та механізмів взаємодії членів бригади, підвищити свій професійний рівень. Від фахових навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» у  нештатних ситуаціях локалізувала аварію у найкоротший термін», - розповідає технічний директор ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Змагання Західного регіону проводилися на спеціально облаштованому полігоні в м. Богородчани, який обладнаний усіма необхідними складовими діючої газотранспортної системи. Це дало змогу фахівцям виконувати завдання із ліквідації аварійної ситуації на газових мережах аналогічно до реальних умов.

На місце аварії фахівці мали прибути в максимально короткий термін, виявити та усунути витоку газу на надземному та підземному газопроводах використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту та надати першу медичну допомогу постраждалому.

Окрім того, оцінювалась дії диспетчера, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. За кожне завдання команда отримувала бали.

Додатково перевірялося оснащення спецавтомобіля матеріально-технічними засобами. Оцінювався зовнішній вигляд, стан коліс, гальмівної системи, двигуна, зовнішніх світлових приладів та укомплектованість автомобіля.

З усіма поставленими завданнями команда «Івано-Франківсьгазу» справилася на відмінно.

За підсумками усіх випробовувань перше місце посіла команда «Чернівцігазу», друге – «Івано-Франківськгазу», замкнули трійку переможців фахівці «Рівнегаз».