Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

До уваги клієнтів

15.01.2016 / 09:11

Рахунок за використаний газ у грудні можна завантажити в Особистому кабінеті

Клієнти ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», які зареєстровані в Особистому кабінеті, можуть завантажити рахунок за використаний газ у грудні. Сплатити за блакитне паливо можна також в кабінеті онлайн, при цьому зекономивши свій час.

Для того щоб скористатись даною послугою, споживачу необхідно увійти до Особистого кабінету та натиснути на кнопку «Завантажити рахунок», яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Рахунок завантажиться у форматі PDF, після чого його можна роздрукувати. Дана процедура займе всього кілька секунд.

Заплатити за газ можна будь-яким зручним способом:

Оплачувати можна як готівкою, так і за допомогою банківської карти.

Однак, варто зазначити, що оплата за газ через Особистий кабінет – це на сьогодні найоперативніший спосіб занесення даних у систему. У разі оплати іншим способом, споживачу необхідно у призначенні платежу обов’язково вказувати такі реквізити: П.І.Б., адресу, номер особового рахунку і назву газового господарства, яке його обслуговує. Це дозволить прискорити процес ідентифікації даних споживача та внесення їх у білінгову систему підприємства.