Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

До уваги клієнтів

16.06.2014 / 14:28

Прості кроки до вашої безпеки

ПАТ "Івано-Франківськгаз" нагадує прості правила безпеки користування газом у побуті, які збережуть життя Вам та Вашим рідним
Прості кроки до вашої безпеки Прості кроки до вашої безпеки ФОТО: ПАТ "Івано-Франківськгаз"

 П’ять простих та ефективних правил поводження з газом та газовими приладами:

  1. Правильна послідовність дій при включенні газових приладів: спочатку необхідно запалити сірник, а вже потім відкривати подачу газу.
  2. Під час роботи газових приладів має бути постійний приплив свіжого повітря, що забезпечить повне згорання газу.
  3. Заміну газових приладів (підключення до діючих газопроводів), запірної арматури виконують працівники ПАТ «Івано-Франківськгаз».
  4. Не змінюйте конструкцію димових та вентиляційних каналів, не користуйтесь газовими приладами після закінчення терміну дії акту про перевірку та прочистку димових та вентиляційних каналів, не заклеюйте вентиляційні решітки.
  5. При виявленні запаху газу в квартирі негайно повідомляйте про витік газу за телефоном 104, відповідайте на всі запитання диспетчера аварійно-диспетчерської служби, послухайте інструктаж про те, що вам робити в тій чи іншій аварійній ситуації. Виконуйте всі вимоги та рекомендації диспетчера та чекайте приїзду аварійної бригади.

 Пам’ятайте! У загазованому приміщенні достатньо маленької іскри, щоб стався вибух! Не будьте байдужі! Ваші правильні дії в екстремальних ситуаціях допоможуть уникнути небажаних наслідків. Збережіть своє майно, життя та здоров’я! Завжди виконуйте правила безпечного використання природного газу!