Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

До уваги клієнтів

20.07.2015 / 14:38

Як укласти договір з ТОВ "Івано-Франківськгаз збут"

На виконання ст. 16. Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», з 1 липня 2015 року ліцензію на постачання природного газу за регульованим тарифом було надано Товариству з обмеженою відповідальністю «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», яке було визначене,як гарантований постачальник для споживачів Івано-Франківської області.
Для отримання послуги з газопостачання необхідно укласти договір Для отримання послуги з газопостачання необхідно укласти договір ФОТО: 104.ua

Споживачам були вручені рахунки-фактури, в яких зазначалось про зміну постачальника газу та зміну номерів особових абонентських рахунків, що викликало численні звернення споживачів до абонентних служб управлінь газового господарства.

Повідомляємо, що відділення  банків та поштового зв’язку приймають платежі як за новими, так і за старими номерами абонентських рахунків.

Сплачені  Вами кошти з 1 липня 2015 року зараховуються на розподільчий рахунок новоствореної газопостачальної організації та поступають на Ваші особові рахунки для погашення заборгованості за природний газ  або передоплату.

У зв’язку із зміною гарантованого постачальника газу виникла потреба переукладення договорів із споживачами.

З метою спрощення проведення договірної компанії Вам для ознайомлення поступово будуть направлені  наступні документи: заява-анкета  та примірник типового договору про надання населенню послуг з газопостачання, а при потребі – перелік копій необхідних документів.

Після ознайомлення та заповнення вищезазначених документів , просимо звертатись до абонентських служб управлінь  газових господарств.

Якщо раптом Ви не встигнете укласти договір до початку опалювального сезону - не варто терміново звертатись в абонентські служби та створювати черги, оскільки без постачання газу не залишиться жоден.

Детальніше про зміну постачальника природного газу Ви можете дізнатись тут