Контакт-центр (0342) 591-104
 
Контакт-центр (0342) 591-104

До уваги клієнтів

01.04.2015 / 16:46

Як отримати субсидію на газ

З 1 травня призначення житлових субсидій буде відбуватися на підставі тільки заяви і декларації , які будь доставлені споживачам за місцем проживання. Ці документи потрібно самостійно заповнити та надативУправління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або відправити поштою.
Субсидія є соціальною допомогою споживачам на оплату послуг з газопостачання Субсидія є соціальною допомогою споживачам на оплату послуг з газопостачання

З 1 травня 2015 року скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, крім здійснення одноразової дорогої вартісної покупки на суму понад 50 тис гривень, за винятком витрат на медичне обслуговування та навчання:

  • Наявність у власності двох житлових приміщень;
  • Наявність у власності двох автомобілів;
  • Здача в найм житлового приміщення;
  • Здійснення покупки товарів, робіт та послуг (у тому числі оплата медичних послуг та навчання) на суму понад 10 прожиткових мінімумів;
  • Наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні.

Безробітним потрібно буде показати, що у них немає ніяких доходів. І для них буде заставлений розмір плати на рівні прожиткового мінімуму. Крім того, у разі зміни в дворогосподарстві, потрібно в місячний термін повідомляти соцпрацівників про зміни у складі сім'ї та рівня доходів, для проведення перерахунків.

Згідно з новою Постановою Кабміну, право на субсидію мають ті домоволодіння, де витрати на оплату комунальних послуг, виходячи з соцнорми житла або норми користування, перевищують обов'язковий рівень плати.

Зверніть увагу! В разі виявлення недостовірної інформації поданої заявником, він буде змушений повертати кошти в подвійному розмірі. 

Перевірка достовірності даних здійснюється органами соціального захисту шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.

Детальнішу інформацію можна отримати в органах праці та соціального захисту населення і в Постанові КМУ №106 «Про вдосконалення порядку надання житлових субсидій» від 28 лютого 2015 р.

Завантажити бланки заяви, декларації та інструкції про порядок заповнення бланку можна нижче.